Bigart

360 degree advertising communications agency

Brands

Management Team

KAMIL YILMAZ

PRESIDENT / CREATIVE DIRECTOR

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini derece ile bitirdi. Uluslararası reklam ajanslarında kreatif direktör olarak görev aldı. 90’lı yılların sonunda genç yaşta gerçekleştirdiği kampanyalarla sektörün umut vaadeden genç kreatif direktörü ünvanını aldı. Kristal Elma, Effie, Stevie Awards başta olmak üzere pek çok ödül sahibidir. Bigart Kreatif Zeka reklam ajansı kurucusu ve yönetici ortağıdır.

CENK GÖNENÇ

MANAGING PARTNER / BRAND COMMUNICATIONS DIRECTOR

Sorbonne Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nden burslu olarak mezun oldu. BAU Marka Yönetimi Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak Executive MBA öğrencilerine stratejik pazarlama dersleri vermektedir. Bigart Creative Studio reklam ajansı’nın Marka Pazarlama İletişimi’nden sorumlu yönetici ortağıdır.

EBRU ÇATAN

FINANCIAL DIRECTOR

İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünü ve ardından USA Berkeley Üniversitesinde Amerikan Dili ve Edebiyatı’nı bitirdi. Uzun yıllar turizm sektöründe çalıştıktan sonra editor olarak dergiciliğe başladı. 2003 yılından buyana Bigart Creative Studio’da finans direktörü olarak çalışmaya devam etmektedir.

BETÜL DEMIRAYAK

STRATEGIC PLANNING DIRECTOR

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Bigart Creative Studio reklam ajansı’nın Stratejik Planlama Direktörü’dür. Unilever’de kariyerine başlayarak Domatestos, Cif ve Sunlight markalarının yönetiminde rol aldı. Türkiye’nin lider firması Sütaş’ta beyaz peynir kategorisinin yönetti.